Sony | SEL-P18110G E PZ 18–110 mm F4 G OSS | Sony
3550,49  su mokesčiais
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 189305 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Efektyvumas
Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas Sony
Lęšių sistema
Objektyvo tvirtinimo sąsaja Sony E-mount
Atvaizdo jutiklio formatas APS-C
Mastelio parinkimo tipas Both manual and powered
Vaizdo stabilizatorius Yes
Židinio nuotolio diapazonas (f-f) 18-110 mm
Židinio nuotolis (35 mm juostos atitikmuo) 27-165 mm
Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės) 15-18
Maksimali diafragma 4
Minimalios apertūros skaičius 22
Svoris ir matmenys
Svoris 1105 g
Plotis 110 mm
Aukštis 167.5 mm
Techninės savybės
Gamintojo garantija 24 mėn.
Tipas Lens
Net weight 1.50 kg
Producer Sony
Kita
Gamintojo prekės modelio pavadinimas SEL-P18110G E PZ 18–110 mm F4 G OSS