Sony | SEL-35F18 E35mm, F1.8 pancake lens | Sony
400,73  su mokesčiais
„Sony“ | SEL-35F18 E35mm, F1.8 „bekvapis“ objektyvas | „Sony“
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 114907 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Efektyvumas
Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas Sony
Fokusavimas
Fokusavimas Min. 0.3m
Kitos funkcijos
Dėžės turinys Lens hood (ALC-SH112: petal shape, bayonet type), Lens front cap, Lens rear cap
Lęšių sistema
Objektyvo tvirtinimo sąsaja Sony E-mount
Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės) 8/6
Židinio nuotolio diapazonas (f-f) 35 mm
Svoris ir matmenys
Svoris 154 g
Plotis 63 mm
Aukštis 45 mm