Samsung | LS49F950UAUXEN ViewFinity S9 S95UF | 49 ” | VA | DQHD | 32:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Ekranas 5120 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas 350 cd/m²
HD tipas DQHD
Skydelio tipas VA
Reakcijos laikas 5 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 120 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 32:9
Ekrano įstrižainė 49 col.
Ergonomija
Posvyrio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100x100 mm
Aukščio reguliavimas Yes
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Integruotas TV imtuvas No
Ryšys
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
HDMI prievadų kiekis 2
Techninės savybės
Gross weight 20.60 kg
Net weight 15.60 kg
Producer Samsung
Connectivity HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-B, USB-A
Gamintojo prekės modelio pavadinimas LS49F950UAUXEN ViewFinity S9 S95UF
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 90W