Samsung | Business Monitor | LS34C652UAUXEN | 34 ” | VA | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 | 350 cd/m² | Black
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Kontrasto santykis (standartinis) 3000:1
Ekrano ryškumas 350 cd/m²
Skydelio tipas VA
Reakcijos laikas 5 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz
Ekranas 3440 x 1440
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 21:9
Ekrano įstrižainė 34 col.
Ergonomija
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100x100 mm
Aukščio reguliavimas Yes
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Integruotas TV imtuvas No
Ryšys
USB prievadų kiekis 3
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
Techninės savybės
Gross weight 10.50 kg
Net weight 8.00 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas LS34C652UAUXEN
Gamintojo prekės serija Business Monitor
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 90W