IŠPARDAVIMAS. Gigabyte PSU | GP-UD850GM | 850 W | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING, MANUAL AND ACCESSORIES
74,42  su mokesčiais
Turime (1 d.d.)
Produkto kodas: 486854 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Efektyvumas
Dydžio formatas ATX 12V v2.31
Guolių technologija Hydraulic Bearing (HYB)
Energijos valdymas
Vardinė galia 850 W
Techninės savybės
Gross weight 2.55 kg
Net weight 2.25 kg
Producer Gigabyte
Gamintojo prekės modelio pavadinimas GP-UD850GM
Kitos savybės Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP