IŠPARDAVIMAS. Gigabyte PSU | GP-UD1000GM | 1000 W | GOLD | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS AND SOME CABLES (PCI-E, SATA, PERIPHERAL)
91,77  su mokesčiais
Paskutinė prekė! (1 d.d.)
Produkto kodas: 486849 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Efektyvumas
Dydžio formatas ATX 12V v2.31
Guolių technologija Hydraulic
Energijos valdymas
Vardinė galia 1000 W
Sertifikatai
Sertifikatas GOLD
Techninės savybės
Gross weight 2.78 kg
Net weight 2.58 kg
Producer Gigabyte
Gamintojo prekės modelio pavadinimas GP-UD1000GM
Kitos savybės Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP