IŠPARDAVIMAS. Dell Pro 14 Plus AG FHD+ Ultra 5 236V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/Win11 Pro/Estonian Backlit kbd/FP/SC/3Y ProSupport NBD Onsit | Dell Pro 14 Plus PB14250 | 14 ” | FHD+ | Anti-glare | Intel Core Ultra 5 | 236V | 16 GB | LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Estonian | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | PAŽEISTA PAKUOTĖ
Paskutinė prekė! (1 d.d.)
Produkto kodas: 605655 Kategorijos: , , Prekės ženklas:
Aprašymas
Atmintis
Vidinės atminties tipas LPDDR5x
Vidinė atmintis 16 GB
Atminties taktinis dažnis 8533 MHz
Baterija
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) 55 Wh
Akumuliatoriaus elementų skaičius 3
Dizainas
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 14 Plus PB14250
Gamintojo prekės serija Pro
Ekranas
Ekrano paviršius Anti-glare
HD tipas FHD+
Jutiklinis ekranas No
Kamera FHD HDR + IR Camera
Įstrižainė 14 col.
Grafika
Ekrano grafikos adapterio modelis Intel Arc Graphics
Klaviatūra
Klaviatūros apšvietimas Yes
Klaviatūros kalba Estonian
Laikmenos
Stacionaraus disko talpa 512 GB
Bendroji laikmenos talpa 512 GB
Laikmena SSD
Procesorius
Procesoriaus branduoliai 8
Procesoriaus paspartinimo dažnis 4.7 GHz
Procesorius Intel Core Ultra 5
Procesoriaus modelis 236V