Mill | Heater | SG2000LED | Convection Heater | 2000 W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 5-20 m² | White
Turime (1 d.d.)
Produkto kodas: 172411 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Kabelio ilgis 1.6 m
Valdymo tipas Buttons, Rotary
Įmontuotas ekranas Yes
Medžiaga Aluminium, steel
Efektyvumas
Galingumo lygių skaičius 3
Maksimalus kabelio ilgis 1.6 m
Ekranas
Ekranas LED
Energijos valdymas
Kintamosios srovės įvesties įtampa 230 V
Įtampa 230 V
Ergonomija
Įjungimo/išjungimo jungiklis Yes
Kitos funkcijos
Galingumas 2000 W
Specialios funkcijos 3 heat settings: 750W/1250W/2000W. LED display with electronical thermostat control, heat indicator, tip over switch and over heat protection.
Medžiaga
Korpuso medžiaga Steel/Plastic. Material heating element: wire element.
Pakavimo duomenys
Pakuotės gylis 16 cm
Pakuotės aukštis 40.5 cm
Pakuotės plotis 67 cm
Savybės
Svoris 5.5 g
Gaminio spalva White
Tipas Convection Heater
Svoris ir matmenys
Plotis 62 cm
Aukštis 33.5 cm
Gylis 9.5 cm
Techninės savybės
Tvirtinimo tipas Indoor
Reguliuojamas termostatas Yes
Šilumos šaltinis Electric
Montavimo tipas Floor
Šildymo galia 2000 W
Šildymo galia (min.) 750 W