Mill | Heater | AB-H1000DN | Oil Filled Radiator | 1000 W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 12-16 m³ | White
200,77  su mokesčiais
Atvyksta: 2026-09-11
Atvyksta!
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 172391 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Kabelio ilgis 1.6 m
Valdymo tipas Buttons, Rotary
Įmontuotas ekranas Yes
Efektyvumas
Galingumo lygių skaičius 3
Maksimalus kabelio ilgis 1.6 m
Sekcijų skaičius 5
Ekranas
Ekranas LED
Energijos valdymas
Kintamosios srovės įvesties įtampa 230 V
Įtampa 230 V
Ergonomija
Įjungimo/išjungimo jungiklis Yes
Kitos funkcijos
Galingumas 1000 W
Specialios funkcijos Compared to ordinary oil filled radiators, our Mill Oil series are much more effective because of the closed structure of the heater which makes a unique chimney effect (patented “Heat boost” technology). For instance, our Mill Oil 1000W is as effective as a normal oil filled radiator with 2000W.
Medžiaga
Korpuso medžiaga Aluminium, Plastic
Pakavimo duomenys
Pakuotės gylis 20 cm
Pakuotės aukštis 70.5 cm
Pakuotės plotis 34.3 cm
Savybės
Svoris 9.8 g
Gaminio spalva White
Tipas Oil Filled Radiator
Svoris ir matmenys
Plotis 26.8 cm
Aukštis 65.6 cm
Gylis 15 cm
Techninės savybės
Tvirtinimo tipas Indoor
Reguliuojamas termostatas No
Šilumos šaltinis Electric
Montavimo tipas Floor
Apsauga nuo perkaitimo Yes
Šildymo galia 1000 W