MikroTik | 24v 1.2A power supply with straight plug | SAW30-240-1200GA | Power supply
10,63  su mokesčiais
MikroTik | 24 V 1,2 A maitinimo šaltinis su tiesiu kištuku | SAW30-240-1200GA | Maitinimo šaltinis
Turime (1 d.d.)
Produkto kodas: 353138 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Techninės savybės
Gross weight 0.121 kg
Net weight 0.071 kg
Tipas Power supply
Kitos savybės Output Voltage 24V 1.2A
Producer MikroTik
Kita
Gamintojo prekės modelio pavadinimas SAW30-240-1200GA
Gamintojo prekės serija 24v 1.2A power supply with straight plug