Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 14 WUXGA ULT5-226V/16GB/512GB/Intel Arc 130V Graphics/WIN11 Home/Nordic Backlit kbd/Luna Grey/2Y Warranty | Lenovo Yoga (w/o 65W Power adapter) Slim 7 14ILL10 | Luna Grey | 14 ” | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | 60 Hz | Glossy | Intel Core Ultra 5 | 226V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows Home 11 | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Nordic | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
945,49  su mokesčiais
Atvyksta: 2026-07-08
Atvyksta!
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 604351 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Atmintis
Vidinės atminties tipas LPDDR5X
Atminties lizdai 1
Atminties taktinis dažnis 8533 MHz
Vidinė atmintis 16 GB
Baterija
Akumuliatoriaus elementų skaičius 4
Baterijos technologija Li-ion
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) 70 Wh
Dizainas
Gaminio spalva Luna Grey
Gamintojo prekės modelio pavadinimas Slim 7 14ILL10
Gamintojo prekės serija Yoga (w/o 65W Power adapter)
Ekranas
Įstrižainė 14 col.
Ekrano paviršius Glossy
HD tipas WUXGA
Kamera 5.0MP + IR with E-shutter
Ekranas 1920 x 1200 pikseliai
Jutiklinis ekranas No
Skydelio tipas OLED
Proporcija 16:10
Grafika
Ekrano grafikos adapterio modelis Intel Graphics
Klaviatūra
Klaviatūros kalba Nordic
Klaviatūros apšvietimas Yes
Laikmenos
Laikmena SSD
Stacionaraus disko talpa 512 GB
Bendroji laikmenos talpa 512 GB
Pakavimo turinys
Kroviklis No Power Adapter
Procesorius
Procesoriaus branduoliai 8
Procesorius Intel Core Ultra 5
Procesoriaus modelis 226V
Procesoriaus paspartinimo dažnis 4.5 GHz
Programinė įranga
Įdiegta operacinė sistema Windows Home 11
Ryšys
HDMI prievadų kiekis 1
Pirštų antspaudų skaitytuvas No
Techninės savybės
Gross weight 1.77 kg
Net weight 1.19 kg
Producer Lenovo
Ryškumas 400 cd/m²
Gamintojo garantija 24 mėn.
Baterijos garantija 12 mėn.
Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz