Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H Intel | Eclipse Black | 16 ” | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Glossy | Intel Core Ultra 9 | 275HX | 32 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | 12 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.2 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Aprašymas
Atmintis
Vidinės atminties tipas SODIMM DDR5
Atminties taktinis dažnis 5600 MHz
Vidinė atmintis 32 GB
Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) 2x16 GB
Baterija
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) 80 Wh
Dizainas
Gaminio spalva Eclipse Black
Gamintojo prekės modelio pavadinimas Pro 5 16IAX10H Intel
Gamintojo prekės serija Legion
Ekranas
Įstrižainė 16 col.
Ekrano paviršius Glossy
HD tipas WQXGA
Kamera 5.0MP with E-shutter
Ekranas 2560 x 1600 pikseliai
Jutiklinis ekranas No
Skydelio tipas OLED
Grafika
Ekrano grafikos adapterio modelis NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Diskrečiosios grafikos atminties tipas GDDR7
Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis 12 GB
Klaviatūra
Klaviatūros kalba English
Klaviatūros apšvietimas Yes
Laikmenos
Laikmena SSD
Stacionaraus disko talpa 1000 GB
Bendroji laikmenos talpa 1000 GB
Procesorius
Procesoriaus branduoliai 24
Procesorius Intel Core Ultra 9
Procesoriaus modelis 275HX
Procesoriaus paspartinimo dažnis 5.4 GHz
Programinė įranga
Įdiegta operacinė sistema Windows 11 Home
Ryšys
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai 1
HDMI prievadų kiekis 1
Pirštų antspaudų skaitytuvas No
Techninės savybės
Gross weight 3.00 kg
Net weight 2.42 kg
Producer Lenovo
Ryškumas 500 cd/m²
Gamintojo garantija 24 mėn.
Baterijos garantija 12 mėn.
Kitos savybės 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 2.1; 1x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x Slim tip Power connector