Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH10 16 WUXGA ULT9-185H/16GB/512GB/Intel Arc Graphics/WIN11 Home/2Y Warranty | Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH10 | Luna Grey | 16 ” | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | 60 Hz | Glossy | Intel Core Ultra 9 | 185H | 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
1090,77  su mokesčiais
Atvyksta: 2026-06-09
Atvyksta!
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 604337 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Atmintis
Vidinės atminties tipas SODIMM DDR5
Vidinė atmintis 16 GB
Atminties taktinis dažnis 5600 MHz
Baterija
Akumuliatoriaus elementų skaičius 4
Baterijos technologija Li-ion
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) 80 Wh
Dizainas
Gaminio spalva Luna Grey
Gamintojo prekės modelio pavadinimas Slim 5 16IMH10
Gamintojo prekės serija IdeaPad
Ekranas
Įstrižainė 16 col.
Ekrano paviršius Glossy
HD tipas WUXGA
Ekranas 1920 x 1200 pikseliai
Jutiklinis ekranas No
Skydelio tipas OLED
Proporcija 16:10
Grafika
Ekrano grafikos adapterio modelis Intel Arc Graphics
Klaviatūra
Klaviatūros kalba US international
Klaviatūros apšvietimas Yes
Laikmenos
Laikmena SSD
Stacionaraus disko talpa 512 GB
Bendroji laikmenos talpa 512 GB
Standžiojo disko sąsaja SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Pakavimo turinys
Kroviklis No Power Adapter
Procesorius
Procesorius Intel Core Ultra 9
Procesoriaus branduoliai 16
Procesoriaus modelis 185H
Procesoriaus paspartinimo dažnis 5.1 GHz
Procesoriaus dažnis 2.3 GHz
Programinė įranga
Įdiegta operacinė sistema Windows 11 Home
Ryšys
HDMI prievadų kiekis 1
Techninės savybės
Gross weight 2.51 kg
Net weight 1.93 kg
Producer Lenovo
Ryškumas 300 cd/m²
Gamintojo garantija 24 mėn.
Baterijos garantija 12 mėn.
Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz