Gembird 2-port 30W USB fast charger, LCD | TA-UC-PDQC30LCD-BK-01
8,68  su mokesčiais
Atvyksta: 2026-06-30
Atvyksta!
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 602930 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Savybės
Gaminio spalva Black
Techninės savybės
Gross weight 0.09 kg
Net weight 0.06 kg
Producer Gembird
Kitos savybės Type-C port or standard USB port for fast charging most smartphones; 30 W of power for your smartphone or laptop; Supports both USB PD and QC 3.0 fast charging protocol; Practical LCD display shows charging status
Gamintojo prekės modelio pavadinimas TA-UC-PDQC30LCD-BK-01
Gamintojo prekės serija 2-port 30W USB fast charger, LCD
Išvestis 24 pin USB-C; 4 pin USB Type A