Gembird Fast Charger | TA-UC-PDQC20-W-01 | USB A+C
5,87  su mokesčiais
Gembird greitasis įkroviklis | TA-UC-PDQC20-W-01 | USB A+C
Turime (1 d.d.)
Produkto kodas: 435803 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Techninės savybės
Gross weight 0.12 kg
Net weight 0.09 kg
Producer Gembird
Kitos savybės Supports both USB PD and QC 3.0 fast charging protocol
Gamintojo prekės modelio pavadinimas TA-UC-PDQC20-W-01
Gamintojo prekės serija Fast Charger
Input 100-240 V~ 50/60 Hz, 0.5 A
Išvestis USB-A max. 18W, USB-C max. 20W