G.Skill | Ripjaws V | F4-4000C18D-16GVK | 16 GB | DDR4 | 4000 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
Aprašymas
Atmintis
Atminties taktinis dažnis 4000 MHz
Atminties formos faktorius 288-pin DIMM
Atminties įtampa 1.35 V
EEB No
Detalė, skirta PC/server
Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) 2x8 GB
Vidinės atminties tipas DDR4
Registruotas No
„Intel Extreme Memory“ profilis Yes
Efektyvumas
Talpumas 16 GB
Kitos funkcijos
Techniniai parametrai SPD Speed: 2133MHz; SPD Voltage: 1.20