G.Skill | Ripjaws V | F4-3600C18D-64GVK | 64 GB | DDR4 | 3600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
Aprašymas
Atmintis
Atminties taktinis dažnis 3600 MHz
Atminties formos faktorius DIMM 288-pin
Atminties įtampa 1.35 V
EEB No
Detalė, skirta PC/server
Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) 2x32 GB
Vidinės atminties tipas DDR4
Registruotas No
„Intel Extreme Memory“ profilis Yes
Efektyvumas
Talpumas 64 GB
Kitos funkcijos
Gamintojo garantija Limited Lifetime
Techniniai parametrai SPD Speed: 2666MHz; SPD Voltage: 1.20