Samsung | LS32DM702UUXDU | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Ekranas 3840 x 2160 pikseliai
Ekrano ryškumas 300 cd/m²
Skydelio tipas VA
Reakcijos laikas 4 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 32 col.
Ergonomija
Aukščio reguliavimas No
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Integruotas TV imtuvas Yes
Ryšys
HDMI prievadų kiekis 2
Techninės savybės
Gross weight 7.90 kg
Net weight 6.50 kg
Producer Samsung
Gamintojo prekės modelio pavadinimas LS32DM702UUXDU
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 65W