Samsung | LS27F434UAUXEN Essential | 27 ” | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
193,42  su mokesčiais
„Samsung“ | LS27F434UAUXEN „Essential“ | 27 colių | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pikselių | 300 cd/m² | HDMI prievadų kiekis: 1 | Juoda
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 487403 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
Ekrano ryškumas 300 cd/m²
HD tipas FHD
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz
Ekrano spalvų skaičius 16.7 M
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 27 col.
Ergonomija
Posvyrio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100x100 mm
Pasukimas Yes
Aukščio reguliavimas Yes
Sukiojimas Yes
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai No
Integruotas TV imtuvas No
Ryšys
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
HDMI prievadų kiekis 1
Techninės savybės
Gross weight 9.40 kg
Net weight 6.10 kg
Producer Samsung
Connectivity HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Ethernet
Matmenys su stovu 61.16 x 53.92 x 21.97 cm
Gamintojo prekės modelio pavadinimas LS27F434UAUXEN Essential
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 90W