Samsung | LS27D700EAUXEN | 27 ” | IPS | 4K | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1
200,73  su mokesčiais
„Samsung“ | LS27D700EAUXEN | 27 colių | IPS | 4K | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pikselių | 350 cd/m² | HDMI prievadų kiekis: 1
Paskutinė prekė! (1 d.d.)
Produkto kodas: 438204 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Ekranas
Ekranas 3840 x 2160 pikseliai
Ekrano ryškumas 350 cd/m²
HD tipas 4K
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 27 col.
Ergonomija
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100 x 100 mm