Samsung | LS27D600UAUXEN | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas 350 cd/m²
HD tipas QHD
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 27 col.
Ergonomija
Posvyrio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas 100x100
Pasukimas Yes
Aukščio reguliavimas Yes
Sukiojimas Yes
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai No
Integruotas TV imtuvas No
Ryšys
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
HDMI prievadų kiekis 1
Techninės savybės
Gross weight 8.40 kg
Net weight 6.70 kg
Producer Samsung
Gamintojo prekės modelio pavadinimas LS27D600UAUXEN
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 90W