Samsung | LS24D600EAUXEN | 24 ” | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
157,42  su mokesčiais
Samsung | LS24D600EAUXEN | 24″ | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pikselių | 350 cd/m² | HDMI prievadų kiekis: 1 | Juoda
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 438784 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas 350 cd/m²
Skydelio tipas IPS
Reakcijos laikas 5 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 24 col.
Ergonomija
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100 x 100 mm