Samsung | Curved Monitor | LC34G55TWWPXEN | 34 ” | VA | UWQHD | 21:9 | 165 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 24 month(s)
Samsung | Išlenktas monitorius | LC34G55TWWPXEN | 34″ | VA | UWQHD | 21:9 | 165 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 | 250 cd/m² | HDMI prievadų kiekis: 1 | Juoda | Garantija 24 mėn.
Turime (1 d.d.)
Produkto kodas: 389555 Kategorijos: , Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Ekrano įstrižainė 34 col.
HD tipas UWQHD
Kontrasto santykis (standartinis) 2500:1
Skydelio tipas VA
Ekrano ryškumas 250 cd/m²
Ekranas 3440 x 1440
Reakcijos laikas 1 ms
Jutiklinis ekranas No
Maksimalus atnaujinimo dažnis 165 Hz
Proporcija 21:9
Energijos valdymas
Energijos efektyvumo klasė G
Ergonomija
Posvyrio kampas -2/18 °
Pasukimas No
Aukščio reguliavimas No
Sukiojimas No
Posvyrio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 75 x 75 mm