ProDVX | Intel Touch Display | IPPC-22-6000 | Yes | 22 ” | Landscape/Portrait | 24/7 | Windows 10 | 178 ° | 178 ° | 250 cd/m²
Aprašymas
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūra (T-T) 0/40 °C
Dizainas
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100 x 100 mm
Gaminio spalva Black
Gamintojo prekės serija Intel Touch Display
Ekranas
Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Placement (L/P) Landscape/Portrait
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Kontrasto santykis (standartinis) 3000 : 1
Jutiklinė technologija Yes
Garsas
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Kitos funkcijos
Signage product family Digital Signage
Programinė įranga
Operating system Windows 10
Ryšys
Techninės savybės
Gross weight 5.52 kg
Net weight 4.20 kg
Tipas TFT LCD IPS
Įstrižainė 22 col.
Ryškumas 250 cd/m²
Operating hours/days 24/7
Matmenys (P x G x A) 531 x 322 x 35 mm