ProDVX | Panel Tablet | APPC-10XPL | 10 ” | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | RK3288 | DDR3-SDRAM | Wi-Fi | 800:1 | 160 ° | 160 ° | 500 cd/m² | Touchscreen
Atmintis
| Vidinės atminties tipas | DDR3-SDRAM |
Dizainas
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75 x 75 mm |
| Gamintojo prekės serija | Panel Tablet |
Ekranas
| Ekranas | 1280 x 800 pikseliai |
| Vertikalusis matymo kampas | 160 ° |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 160 ° |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 800:1 |
Fotoaparatas
| Priekinė kamera | No |
Garsas
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
Kitos funkcijos
| Belaidis ryšys | Yes |
| Signage product family | Panel Tablet |
| Proporcija | 16:10 |
Procesorius
| Procesoriaus modelis | RK3288 |
Programinė įranga
| Operating system | Android |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Operacinės sistemos versija | 13 |
Ryšys
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
Techninės savybės
| Net weight | 0.772 kg |
| Įstrižainė | 10 col. |
| Ryškumas | 500 cd/m² |
| Matmenys (P x G x A) | 255 x 25 x 181 mm |