ProDVX | Panel Tablet | APPC-10XPL | 10 ” | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | RK3288 | DDR3-SDRAM | Wi-Fi | 800:1 | 160 ° | 160 ° | 500 cd/m² | Touchscreen
Aprašymas
Atmintis
Vidinės atminties tipas DDR3-SDRAM
Dizainas
VESA tvirtinimas Yes
Gaminio spalva Black
VESA tvirtinimo sistemos 75 x 75 mm
Gamintojo prekės serija Panel Tablet
Ekranas
Ekranas 1280 x 800 pikseliai
Vertikalusis matymo kampas 160 °
Placement (L/P) Landscape/Portrait
Jutiklinis ekranas Yes
Matymo kampas, horizontalus 160 °
Kontrasto santykis (dinaminis) 800:1
Fotoaparatas
Priekinė kamera No
Garsas
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Kitos funkcijos
Belaidis ryšys Yes
Signage product family Panel Tablet
Proporcija 16:10
Procesorius
Procesoriaus modelis RK3288
Programinė įranga
Operating system Android
Įdiegta operacinė sistema Android
Operacinės sistemos versija 13
Ryšys
HDMI prievadų kiekis 1
Techninės savybės
Net weight 0.772 kg
Įstrižainė 10 col.
Ryškumas 500 cd/m²
Matmenys (P x G x A) 255 x 25 x 181 mm