Philips | USB-C Hub Monitor | 40B1U5600/00 | 40 ” | IPS | WQHD | 21:9 | 120 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 | 500 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Ekrano įstrižainė 40 col.
HD tipas WQHD
Kontrasto santykis (standartinis) 1200:1
Skydelio tipas IPS
Ekrano ryškumas 500 cd/m²
Ekranas 3440 x 1440
Reakcijos laikas 4 ms
Jutiklinis ekranas No
Maksimalus atnaujinimo dažnis 120 Hz
Proporcija 21:9
Ekrano paviršius Anti-Glare
Energijos valdymas
Energijos efektyvumo klasė F
Ergonomija
Posvyrio kampas -5/30 °
Pasukimas No
Aukščio reguliavimas Yes
Sukiojimas Yes
Posvyrio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100 x 100 mm
Aukščio reguliavimas 0-15 cm
Multimedija
Integruotas TV imtuvas No
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Ryšys
HDMI prievadų kiekis 1
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
USB prievadų kiekis 1x USB-C
Techninės savybės
Gross weight 17.65 kg
Net weight 13.94 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 40B1U5600/00
Gamintojo prekės serija USB-C Hub Monitor
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 15W