Philips | Gaming monitor | 27M1F5500P/00 | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 | 450 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 24 month(s)
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Ekrano įstrižainė 27 col.
HD tipas QHD
Kontrasto santykis (standartinis) 1000:1
Skydelio tipas IPS
Ekrano ryškumas 450 cd/m²
Ekranas 2560 x 1440
Reakcijos laikas 1 ms
Jutiklinis ekranas No
Maksimalus atnaujinimo dažnis 144 Hz
Proporcija 16:9
Ekrano paviršius Anti-Glare
Energijos valdymas
Energijos efektyvumo klasė F
Ergonomija
Posvyrio kampas -5/20 °
Pasukimas No
Aukščio reguliavimas Yes
Sukiojimas Yes
Posvyrio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100 x 100 mm