Philips | Curved Gaming Monitor | 34M2C8600/00 | 34 ” | LED | WQHD | 21:9 | 100 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 | 450 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Aprašymas
Ekranas
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Ekrano įstrižainė 34 col.
HD tipas WQHD
Kontrasto santykis (standartinis) 1000000:1
Ekranas 3440 x 1440
Reakcijos laikas 0.03 ms
Jutiklinis ekranas No
Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz
Proporcija 21:9
Skydelio tipas LED
Ekrano ryškumas 450 cd/m²
Energijos valdymas
Energijos efektyvumo klasė G
Ergonomija
Posvyrio kampas -5/20 °
Pasukimas No
Aukščio reguliavimas Yes
Sukiojimas Yes
Posvyrio reguliavimas Yes
Aukščio reguliavimas 15 cm
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100 x 100 mm
Multimedija
Integruotas TV imtuvas No
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Ryšys
HDMI prievadų kiekis 2
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
Techninės savybės
Gross weight 12.49 kg
Net weight 8.70 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 34M2C8600/00
Gamintojo prekės serija Curved Gaming Monitor
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 90W