Philips | Business Monitor | 40B1U5601H/00 | 40 ” | IPS | 21:9 | 100 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | Black
545,87  su mokesčiais
Turime (1 d.d.)
Produkto kodas: 406647 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Ekranas 3440 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas 300 cd/m²
Skydelio tipas IPS
Reakcijos laikas 4 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 21:9
Ekrano įstrižainė 40 col.
Ergonomija
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100x100 mm
Aukščio reguliavimas Yes
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Integruotas TV imtuvas No
Techninės savybės
Gross weight 15.23 kg
Net weight 14.10 kg
Producer Philips
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 40B1U5601H/00
Gamintojo prekės serija Business Monitor
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 100W