Philips | 27B2G5601/00 | 27 ” | IPS | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Silver
252,77  su mokesčiais
Philips | 27B2G5601/00 | 27″ | IPS | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pikselių | 300 cd/m² | HDMI prievadų kiekis: 1 | Sidabras
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 476294 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Silver
Ekranas
Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas 300 cd/m²
Skydelio tipas IPS
Foninio apšvietimo tipas W-LED
Reakcijos laikas 4 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz
Ekrano spalvų skaičius 16.7 M
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 27 col.
Ergonomija
Posvyrio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100x100 mm
Pasukimas Yes
Aukščio reguliavimas Yes
Sukiojimas Yes
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Integruotas TV imtuvas No
Ryšys
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
HDMI prievadų kiekis 1
Techninės savybės
Gross weight 10.29 kg
Net weight 7.19 kg
Producer Philips
Connectivity HDMI, DisplayPort, USB, Audio output, RJ45
Matmenys su stovu 61.4 x 54.3 x 23.5 cm
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27B2G5601/00
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 15W