Philips | 16B1P3302D/00 | 16 ” | IPS | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m²
Aprašymas
Ekranas
Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
Ekrano ryškumas 250 cd/m²
Skydelio tipas IPS
Reakcijos laikas 4 ms
Maksimalus atnaujinimo dažnis 75 Hz
Ekrano įstrižainė 16 col.
Ergonomija
Aukščio reguliavimas No
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai No
Integruotas TV imtuvas No
Techninės savybės
Gross weight 2.08 kg
Net weight 1.03 kg
Producer Philips
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 16B1P3302D/00
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 90W