EnerGenie | EG-UPS-B850 “Basic 850” UPS, Shuko output sockets | 850 VA | 220V±25% V | AC 220V±10% V
55,87  su mokesčiais
„EnerGenie“ | EG-UPS-B850 „Basic 850“ UPS, „Shuko“ išvesties lizdai | 850 VA | 220 V ± 25 % V | AC 220 V ± 10 % V
Atvyksta: 2026-06-16
Atvyksta!
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 216913 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Efektyvumas
UPS topologija Line-Interactive
Talpumas 850 VA
Energijos valdymas
Išvesties galia 510 W
Kintamosios srovės įvesties įtampa 220V±25% V
Kintamosios srovės įvesties dažnis 50Hz/60Hz ±10% Hz
Išvesties darbo įtampa (min.) AC 220V±10% V
Kitos funkcijos
Matmenys (P x G x A) 280 x 140 x 100 mm
Ryšys
AC išvesties tipai 2 x Schuko output (CEE 7/4)
Kintamosios srovės lizdų kiekis 2
Techninės savybės
Gamintojo garantija 24 mėn.
Net weight 4.504 kg
Producer EnerGenie
Kita
Gross weight 5.164 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas EG-UPS-B850 "Basic 850" UPS, Shuko output sockets