AOC | Q27B3CF2 | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 100 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
180,63  su mokesčiais
AOC | Q27B3CF2 | 27″ | IPS | QHD | 16:9 | 100 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pikselių | 350 cd/m² | HDMI prievadų kiekis: 1 | Juoda | Garantija 36 mėn.
Užsakoma prekė
Produkto kodas: 443446 Kategorija: Prekės ženklas:
Aprašymas
Dizainas
Gaminio spalva Black
Ekranas
Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
Ekrano ryškumas 350 cd/m²
HD tipas QHD
Ekrano paviršius Anti-Glare
Skydelio tipas IPS
Reakcijos laikas 1 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 100 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 27 col.
Ergonomija
Posvyrio reguliavimas Yes
Aukščio reguliavimas Yes
VESA tvirtinimas Yes
VESA tvirtinimo sistemos 100x100 mm
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai Yes
Integruotas TV imtuvas No
Ryšys
HDMI prievadų kiekis 1
Techninės savybės
Gross weight 8.62 kg
Net weight 5.51 kg
Producer AOC
Gamintojo prekės modelio pavadinimas Q27B3CF2
USB-C Yes
USB-C maitinimo tiekimas 65W