AOC | 27G2ZN3/BK | 27 ” | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Aprašymas
Ekranas
Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
Ekrano ryškumas 300 cd/m²
HD tipas FHD
Skydelio tipas VA
Reakcijos laikas 1 ms
Vertikalusis matymo kampas 178 °
Maksimalus atnaujinimo dažnis 280 Hz
Matymo kampas, horizontalus 178 °
Proporcija 16:9
Ekrano įstrižainė 27 col.
Foninio apšvietimo tipas WLED
Ekrano spalvų skaičius 16.7 M
Ergonomija
Posvyrio reguliavimas Yes
Pasukimas Yes
Aukščio reguliavimas Yes
Sukiojimas Yes
Multimedija
Įmontuoti garsiakalbiai No
Integruotas TV imtuvas No
Ryšys
"DisplayPort" prievadų skaičius 1
HDMI prievadų kiekis 2
Techninės savybės
Gross weight 7.13 kg
Net weight 4.85 kg
Producer AOC
Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27G2ZN3/BK
USB-C No
USB-C maitinimo tiekimas N/A
Connectivity HDMI, DisplayPort, Headphone out (3.5mm)